co mówią o mnie moi Klienci..

OPINIE:

Kinga wyjaśnia wszystko prostymi słowami i temat nie jest przegadany 😉

Ewa binda

CENTRUM KOREKTY

Dokumenty są dobrej jakości i dostosowane do wymagań branży. Największą zaletą pakietów dokumentów to łatwość ich implementacji.

Ola Marchwian

Metodyka Języka

Największą zaletą pakietu dokumentów jest kompleksowość i prostota użycia.

Anna Bućkowska

motywacyjne dna

Chciałam bezproblemowo wdrożyć nowe regulacje Omnibus. Największą zaletą Pakietów dokumentów jest to, że są proste w obsłudze, napisane bardzo zrozumiale, a proces uzupełniania ich jest wyjaśniony krok po kroku.

Joanna Dąbek

Przyjemnie Produktywna

Jestem zapisana do newslettera. Mam inne produkty Kingi. Największą zaletą jest możliwość zadania dodatkowych pytań.

Sylwia Koczula

Pogromczyni Papierów Urzędowych

Prosta, czytelna instrukcja, jasne wyjaśnienia zagadnień plus wsparcie online.

Jolanta Ambrożewicz

Doradztwo i szkolenia marketingowe

Największą zaletą Pakietów dokumentów jest zwięzłe i przejrzyste ujęcie aspektów prawnych wymaganych w e-commerce. Zdecydowałem się na zakup usług kierowany pozytywnymi opiniami Klientów. Super pomysł z podpowiedziami na marginesie.

XX

SKILE

Z Kingi dokumentami łatwo się z pracuje i dają mi poczucie bezpieczeństwa w kwestiach prawnych związanych z moją działalnością.

Joanna Cichocka

Mat4fun

Największą zaletą Pakietów dokumentów jest wsparcie mailowe. Skorzystałam, odpowiedź przyszła szybko i była kompleksowa. Zdecydowałam się na zakup ponieważ musiałam zaktualizować te dokumenty na swojej stronie. A ten pakiet poleciła mi projektantka strony. 

Agnieszka Szczepanowska

Archetypowy Głos Marki

Krótki czas oczekiwania na pakiet dokumentów. Mamy również uczucie, że zaufaliśmy jednemu wykwalifikowanemu ekspertowi stricte od e-commerce, także Pani Kancelaria nie „rozdrabnia się” na inne przypadki.

Topgal Novum sp. z o.o.

Stylowe i lekkie plecaki

Największą zaletą Pakietów dokumentów jest latwosc i szybkość. Mam zaufanie do produktów Kingi. 

Desprendete

Gabinet psycho-pedagogiczny Desprendete

Wraz z omnibusem potrzebowałam nowych dokumentów. Największą zaletą jest łatwość ich przystosowania do biznesu. 

Gosia Galbas

Wsparcie biznesu online

Największą zaletą Pakietów dokumentów jest przejrzystość, łatwość wdrożenia. Wydawało mi się to najłatwiejszą i najkorzystniejszą cenową opcją. 

Iga Grabowska

GLOTTI

Największą zaletą Pakietów dokumentów jest to, że są kompletne!!! Nie martwię się, że coś pominę. Ich uzupełnianie jest bardzo szybkie i proste. To dzięki dokładnej instrukcji, ale i temu, że są przygotowane w sposób. Od dłuższego czasu Cię obserwuję, wiem, że za Twoją firmą idzie jakość. Byłam już na szkoleniach, czy webinarach, gdzie zawsze otrzymywałam konkret. Dodatkowo chciałam zaoszczędzić swój czas, energię, a także zainwestować w ochronę siebie. Sama z pewnością nie stworzyłabym dokumentów w poprawny sposób, nie wspominając o czasie, który musiałabym na to poświęcić. 

Agnieszka Huczała

Edufactor.pl

Szukałem czegoś pomiędzy regulaminem z allegro za 50 zl, a zleceniem pisania regulaminu od zera i szablon sygnowany przez prawnika wydał mi się dobrym kompromisem. Największa zaleta pakietu dokumentów jet możliwość szybkiego kontakt w przypadku pytań.

Rocketso

Agencja E-commerce

Mam pewność, że będę mieć wszystkie dokumenty które są potrzebne do legalnego działania online. Największa zaleta to uniwersalność i dopasowanie do swojej branży.

XXX

biuro@mtaindustry.pl

Pakiety dokumentów są łatwo dostępne (swój pakiet mam od paru lat), a instrukcje są dobrze napisane, dzięki czemu z łatwością mogę dopasować każdy dokument do swoich potrzeb. Dodatkowo, mam poczucie, że zawsze mogę na Ciebie liczyć w przypadku swoich wątpliwości. Jest to kompleksowy pakiet dla szkoły językowej. Dzięki temu nie musiałam szukać dokumentów w wielu różnych miejscach, a wszystko mam dostępne pod ręką w jednym miejscu. 

ISA Laura Wikło

LEKTOR

Największa zaleta pakietu dokumentów to łatwość ich uzupełnienia bez znajomości prawa. Zdecydowałam się na zakup ponieważ nie chcę mieć w przyszłości problemów prawnych. 

Marta Gontaszewska

Cosmetics