ZROZUMIEĆ BIZNES

[vc_row el_class=”container”][vc_column][vc_single_image image=”210″ img_size=”130×40″ alignment=”center”][vc_column_text]

BLOG ZROZUMIEĆ BIZNES

[/vc_column_text][vc_column_text]

Zapraszam do miejsca, w którym dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem jak prowadzić biznes legalnie oraz jak korzystać z przepisów by móc działać skuteczniej i efektywniej.

[/vc_column_text][vc_masonry_grid post_type=”post” max_items=”-1″ style=”load-more” item=”basicGrid_ScaleInWithRotation” btn_title=”Załaduj więcej” btn_shape=”square” btn_size=”xs” btn_align=”center” grid_id=”vc_gid:1540944636664-9b62468e291d0a96947f1abaa5dbe6ab-7″ taxonomies=”2, 108, 33, 15″ btn_el_id=”post-btn”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1540123132672{margin-right: 0px !important;margin-bottom: -120px !important;margin-left: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-color: #000033 !important;}” el_class=”footer”][vc_column][vc_row_inner el_class=”container”][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”1934″ img_size=”medium” el_class=”logo-footer”][vc_column_text]

Kolejowa 30/39, 53-508 Wrocław

+48 669 505 374

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner el_class=”container” css=”.vc_custom_1539888310999{margin-top: 20px !important;}”][vc_column_inner width=”1/12″ offset=”vc_col-lg-1 vc_col-md-1 vc_col-xs-3″][vc_single_image image=”1743″ img_size=”35×35″ onclick=”custom_link” css_animation=”fadeIn” link=”https://www.facebook.com/Kancelaria-radcy-prawnego-Kinga-Konopelko-242771536442369/?modal=admin_todo_tour” el_class=”icon-hover pierwsza”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/12″ offset=”vc_col-lg-1 vc_col-md-1 vc_col-xs-3″][vc_single_image image=”1749″ img_size=”35×35″ onclick=”custom_link” css_animation=”fadeIn” link=”https://www.linkedin.com/in/kingakonopelko” el_class=”icon-hover druga”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/12″ offset=”vc_col-lg-1 vc_col-md-1 vc_col-xs-3″][vc_single_image image=”1927″ img_size=”35×35″ onclick=”custom_link” css_animation=”fadeIn” link=”https://twitter.com/KingaKonopelko” el_class=”icon-hover trzecia”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/12″ offset=”vc_col-lg-1 vc_col-md-1 vc_col-xs-3″][vc_single_image image=”1928″ img_size=”35×35″ onclick=”custom_link” css_animation=”fadeIn” link=”https://www.youtube.com/channel/UCVZHDV9quVUy3TO_mfLF_zg?view_as=subscriber” el_class=”icon-hover czwarta”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”8/12″][vc_column_text]

Polityka prywatności
Copyright © Kinga Konopelko 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Klienci, o współpracy ze mną

 • Panią Kingą współpracowaliśmy przy wdrożeniu RODO w DataArt Poland Sp.zo.o. Proces obejmował wieloetapowe konsultacje ze względu na międzynarodowy charakter działalności firmy oraz opracowanie dokumentacji z uwzględnieniem różnych poziomów dostępu do danych osobowych. Otrzymaliśmy nie tylko kompletne rozwiązanie, ale również bardzo pomocne wsparcie powdrożeniowe. Pragnę podkreślić szczerą chęć pomocy w każdej (nietypowej) sytuacji oraz błyskawiczną reakcję zwrotną.

  Jarosław Diatczyk
  członek zarządu DataArt Poland Sp. z o.o.

 • Mecenas Kinga Konopelko świadczyła dla firmy usługi obejmujące m.in. doradztwo w bieżących sprawach, opracowywanie i weryfikację projektów umów i pism pod względem prawnym, reprezentowanie przed sądami.
  Usługi oparte były na rzetelnej wiedzy merytorycznej, wykonywane były terminowo, profesjonalnie i w sposób satysfakcjonujący. Rekomendujemy radcę prawnego Kingę Konopelko jako solidną, kompetentną i odpowiedzialną osobę w zakresie świadczenia usług prawniczych.

  Grzegorz Michalik
  Prezes w firmie Karya sp. z o.o.

 • Miałem okazję współpracować z Kingą Konopelko przy kilku okazjach (prowadziła szkolenia dla organizacji pozarządowej, w której działam, doradzała w kwestiach prawnych). Jej atutem jest to, że wykład o tematyce prawnej potrafi poprowadzić bardzo ciekawie - a to nie lada wyczyn! Polecam ją, jako osobę kompetentną i terminową.

  Jarosław Diatczyk
  członek zarządu DataArt Poland Sp. z o.o.

 • Z pełnym przekonaniem mogę polecić panią Mecenas jako eksperta przy obsłudze prawnej dużych projektów inwestycyjnych m.in. objętych dotacjami. Szczególnego podkreślenia wymaga zaangażowanie oraz pełne profesjonalizmu, kompleksowe podejście do każdego z analizowanych zagadnień. W okresie współpracy niejednokrotnie mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony pani Mecenas w zakresie analizy specjalistycznych zagadnień prawnych, wymagających indywidualnego podejścia oraz szybkiej reakcji.

  Janusz Cieślak
  Prezes Zarządu MetalERG Sp.zo.o. Sp.K.

 • Współpraca z Panią to strzał w dziesiątkę. Lepiej nie można trafić. Jest Pani prawdziwą profesjonalistką, której bez obaw można zaufać. Cechuje Panią ogromne zaangażowanie poparte wiedzą i ciężką pracą. Potrafi Pani słuchać, zaproponować trafione sugestie. Wszystko to przekłada się na oczekiwany efekt. Jestem osobiście bardzo zadowolony ze współpracy z Panią, z czystym sumieniem mogę polecić Pani usługi każdemu.

  Mariusz Gawron
  właściciel „A-KASA MARIUSZ GAWRON”

 • Z Panią Kingą Konopelko miałam przyjemność współpracować dwa razy. Za każdym razem problem, który trzeba było rozwiązać był dla mnie tym z kategorii beznadziejnych, ale razem z panią Kingą udało się go zwyciężyć.
  Byłam i jestem pod wrażeniem, z jakim zaangażowaniem i cierpliwością Pani Kinga wdrażała kolejne pomysły, aż do pozytywnego zamknięcia sprawy. Chciałam również podkreślić, że jest ona bardzo miłą osobą i potrafi zjednywać sobie ludzi, co sprawia, że zawodnicy “drużyny przeciwnej”, z czasem zaczynają z nią grać w jednym zespole.

  Barbara Grabowska-Czternastek
  Współwłaściciel JAZORG Spółka Cywilna

 • Współpraca dot. wdrożenia RODO z Mecenas Kingą Konopelko odbywała się na najwyższym poziomie. W sposób jasny i zrozumiały wyjaśniła wszystkie kwestie prawne. Terminowo i skrupulatnie przygotowała odpowiednie dokumenty. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił współpracę. Na każdym kroku można było zauważyć jej duże zaangażowanie.

  Krzysztof Białowąs
  Właściciel AUTOMATYKA- Krzysztof Białowąs
  https://www.elektrykasklep.pl

 • Pani Mecenas prowadziła moją sprawę dot. firmy. Od początku współpracy była bardzo zaangażowana.
  Po przeanalizowaniu tematu dokładnie potrafiła wytłumaczyć stopień trudności i szukać najlepszych rozwiązań. Podejście do tematu, którym się zajęła oceniam na wzorowe i profesjonalne. W Sądzie zawsze była przygotowana, stanowcza i zdecydowana. Na rozprawach czułem się więc dosłownie „bezpieczny”. Radca prawny godny polecenia !

  Radosław Kajka, Nałęczów