Kancelaria prawna od umów

INDYWIDUALNA UMOWA

Prawnik od umów

Gotowe wzory umów!

Posiadam gotowe wzory umów dostępne “od ręki”.

INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE UMOWY

  1. Prześlij swoje zapytanie i opisz problem lub Twoje potrzeby.

  2. Otrzymujesz wycenę i jasne zasady współpracy (cena, termin, etapy).

SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA

Jak wygląda współpraca z prawnikiem
przy przygotowaniu Umowy?

1

Porozmawiamy o twoich potrzebach

Chcemy, aby dokumenty były dostosowane do Ciebie i Twojego modelu współpracy z kontrahentem, dlatego najważniejsze kwestie, Twoje potrzeby i oczekiwania omówimy  e-mailowo/telefonicznie lub podczas wideospotkania.

2

DOSTANIESZ UMOWĘ
Z ZAŁĄCZNIKAMI

Przygotujemy umowe, zaproponujemy dodatkowe rozwiązania. W przypadku gdy będziesz chciał coś zmodyfikować, w tym np. dodać dodatkowe postanowienia, będzie to zmodyfikowane w cenie umowy.

3

OTRZYMASZ wskazówki

Po akceptacji Umowy, otrzymasz od nas dodatkowe Wskazówki, które pomogą Ci stosować dokumenty w Twojej działalności.

Jeśli będziesz chciał, spotkamy się także podczas spotkania omawiającego dokumenty.

SPRAWDŹ

CO OTRZYMASZ w ramach usługi?

UMOWA

Umowę wraz z niezbędnymi załącznikami uwzględniającymi Twoje potrzeby.

WSKAZÓWKI

Wskazówki, które pomogą Ci wdrożyć dokumenty w swoim biznesie.

SPOTKANIE

Dodatkowe spotkanie powdrożeniowe, w ramach którego wyjaśnię Ci jak pracować z umową, jak ją modyfikować w przypadku gdy umowa ma być wykorzystywana wielokrotnie w Twojej działalności do potrzeb różnych projektów.

WSPARCIE

Wsparcie na etapie negocjowania postanowień z kontrahentem czy wsparcie przy wprowadzaniu zmian w przyszłości w ramach umowy.

FAQ

Czas przygotowania umowy to ok. 7-10 dni roboczych. Szczegółowy termin określany jest po poznaniu rodzaju umowy i Twoich oczekiwań. 

Umowa B2B

Umowa o współpracy

Umowa o dzieło

Umowa zlecenia

Umowa najmu

Umowa pozycjonowania

Umowa o świadczenie usług marketingowych

Przygotowanie umowy wraz z dodatkowymi wskazówkami, które pomogą Ci sprawnie stosować ją w relacjach z kontrahentami/pracownikami to koszt od 450 zł + VAT.  Szczegółowe informacje o umowach, które najczęściej zlecają nam nasi Klienci znajdziesz na tej stronie.

Koszt przygotowania umowy przez prawnika zależy od kilku czynników, m.in. od rodzaju umowy, która ma zostać przygotowana, jak również od zakresu naszej współpracy, tzn. czy zależy Ci na przygotowaniu umowy od zera, czy też potrzebujesz przeanalizowania umowy, jak również od tego, czy mamy towarzyszyć Ci także na etapie negocjowania umowy. Szacunkowa cena za przygotowanie umowy o współpracy B2B / zlecenie waha się od 650 zł netto do 1500 zł netto. Koszt  przygotowania umowy o pracę to cena 650 zł – 850 zł netto. Koszt przygotowania umowy o dzieło z przeniesieniem praw autorskich lub umowy o przeniesienie praw autorskich/ udzielenie licencji to 650 zł – 850 zł + VAT. Przygotowanie umowy na obsługę FB ADS lub usług marketingowych od 750 zł netto. Umowa najmu to cena od 650 zł – 950 zł netto. Prosta umowa sprzedaży od 450 zł netto.

Kancelaria na co dzień zajmuje się obsługą przedsiębiorców, dlatego wiemy na co zwrócić uwagę zarówno od strony prawnej, jak i biznesowej. W zależności od wybranej umowy, Twoją sprawą zajmie się inny prawnik, specjalizujący się konkretnie w umowach, na których Ci zależy. Warto zaufać specjalistom.

Jeśli posiadasz już swoją umowę lub otrzymałeś ją od kontrahenta, możesz zlecić jej zaopiniowanie. Przeprowadzimy analizę ryzyka Twojej umowy, zaproponujemy dodatkowe rozwiązania, a jeśli będziesz chciał, wprowadzimy je dla Ciebie. 

Chcesz zlecić Wykonawcy przygotowanie dzieła? A może sam masz je wykonać dla Zamawiającego? Niezależnie od tego, możemy Ci w tym pomóc. Koszt przygotowania umowy o dzieło zaczyna się od 650 zł netto. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

 

Zaczynasz z kimś współpracę? Potrzebujesz zabezpieczyć Waszą współpracę i określić jej zasady? Potrzebujesz umowy skrojonej na Twojej potrzeby. Napisz do nas. Koszt przygotowania umowy zlecenie lub innej umowy współpracy, w tym B2B zaczyna się od 650 zł netto. Jeśli potrzebujesz wzoru umowy zlecenie, sprawdź mój produkt, i zamów wzór umowy zlecenie w cenie 350 zł brutto.

 

Wykonałeś dzieło? Grafiki, ilustrację, wpis na blog/ logo/ zdjęcia? A może zleciłeś komuś przygotowanie tego i chcesz zadbać o to, żeby móc swobodnie z nich  korzystać w swojej działalności bez ryzyka, że ktoś zarzuci Ci, że nie posiadasz praw autorskich? Koszt przygotowania umowy o przeniesienie praw autorskich zaczyna się od 650 zł netto. Jeśli chcesz skorzystać z gotowego wzoru (cena: 299 zł brutto, zajrzyj na www.kingakonopelko.pl/sklep zakładka: UMOWY). Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

 

Chcesz wynająć mieszkanie? Potrzebujesz wzoru uwzględniającego Twoje potrzeby? Czy wiesz, że nie zawsze wystarczy zapis w umowie, że przysługuje Ci prawo do rozwiązania umowy? Czy wiesz, że taki zapis może okazać się nieskuteczny i nie będziesz mógł rozwiązać umowy? Chcesz zabezpieczyć najem mieszkania lub lokalu? Przygotujemy dla Ciebie umowę. Po przygotowaniu umowy, dostaniesz od nas także dodatkowe wskazówki i Wytyczne. Standardowy koszt przygotowania to 650 zł + VAT – 850 zł + VAT.

Jesteś na etapie przygotowywania inwestycji? Potrzebujesz specjalisty, który pomoże Ci przygotować niezbędne dokumenty? Napisz do nas.

Ceny przygotowania umowy deweloperskiej na indywidualne zlecenie i prospektu informacyjnego rozpoczynają się od kwoty 3 500 zł netto. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twoje dane przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką prywatności, m.in. do celów komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.