OPINIE


Poznaj opinie naszych Klientów.

Kinga wraz z zespołem nie tylko zrealizują zleconą usługę, ale przede wszystkim zadbaj o Twój spokój wyłapując inne potrzeby i problemy, o których nawet nie miałeś pojęcia. Profesjonalne podejście do klienta jest tutaj opakowane dodatkowo w bardzo serdeczną obsługę, co sprawia, że sprawy prawne nie tylko przestają przerażać, ale stają się wręcz łatwe i przyjemne. Połączenie prawnego podejścia z podejściem biznesowym to jest to co, nie jest spotykane na rynku prawniczym. Polecam!

Katarzyna-Mercik

Cieszę się, że spotkałam Kingę i jej zespół na swojej zawodowej drodze. To pierwszy prawnik jakiego spotkałam, który czyni prawo przystępnym i przyjaznym. Kinga bardzo sprawnie pomogła mi w uporządkowaniu oraz przygotowaniu zaległej dokumentacji dla Creative Mess – Photo & Design, co pozwoliło mi podnieść jakość usług świadczonych na rzecz moich klientów. Trafne uwagi i korekta mojej polityki prywatności, regulaminu świadczenia usług, czy regulaminu sklepu, pozwoliły na zabezpieczenie zarówno moich interesów, jak i interesów osób zamawiających moje usługi. Uporządkowało to także procesy podczas mojej codziennej pracy nad zleceniami. Chwalę sobie wsparcie Kingi przy zawieranych umowach i cieszę na myśl o dalszej, wzajemnej współpracy. Serdecznie polecam!

anna spólna

Od dawna współpracujemy przy obsłudze mojej firmy: Lux Properties (pośrednictwo i inwestycje na rynku nieruchomości) – na Panią Mecenas i jej zespół mogę zawszę liczyć, niezależnie, czy chodzi o RODO, opiniowanie wzoru umowy, czy doradztwo prawne w trybie natychmiastowym w przerwie spotkania biznesowego. Na korzyść przemawia również bezpośredniość, łatwość nawiązywania kontaktu i wyczucie potrzeb przedsiębiorcy – co w przypadku prawników wcale nie jest takie oczywiste…

Michał Oleksiuk

MICHAŁ OLEKSIUK

Lux Properties

Zdecydowanie polecam! Poza wsparciem w kwestiach prawnych, Kinga od strony prawnej wspierała kursantki w moich programach mentoringowych i biznesowych. Podejście prawno-biznesowe jest naprawdę cenne, a współpraca przy zleceniach przebiegała niezwykle sprawnie, wszystko było dopięte na ostatni guzik, terminowo i bardzo rzetelnie, a oprócz tego życzliwie i jasno wszystko krok po kroku wytłumaczone.

Marta-Krasnodebska

Marta Krasnodębska

Hakerki Sukcesu

Serdecznie polecam. Kinga wraz z zespołem bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę, potrafią wspaniale wytłumaczyć zawiłości prawnicze w zrozumiały sposób oraz służą pomocą w wielu innych kwestiach prawnych. Skorzystałam z usług m.in. przygotowania i wdrożenia RODO, regulaminu sprzedaży oraz polityki prywatności.

Justyna Trzeciak

Justyna Trzeciak – Gorzelanna

Trenerka J. Niemieckiego

Rzeczowo, profesjonalnie, a przede wszystkim w zrozumiałym dla mnie języku rozwiano wszelkie wątpliwości. Kancelaria w krótkim czasie przygotowała niezbędne dokumenty i jasno wytłumaczyła, gdzie i w jaki sposób je złożyć. Za każdym razem mogłam liczyć na odpowiedzi na moją serię pytań. Ogromnie polecam współpracę z Kancelarią!

pabisiak

Ewelina Pabisiak

Kuamka

Polecam! Panią Mecenas i jej zespół. Kancelaria sporządziła dla mnie dwie umowy związane z prawem autorskim i publikacjami artykułów w mediach internetowych. Mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście i szersze spojrzenie na sprawę, z którą zwrócicie się do Kancelarii. Możliwość współpracy online i terminowość – to dwa dodatkowe plusy!

Kasia Moczulska Konik Kreatywny

Kasia Idzikowska Moczulska

Konik Kreatywny

Polecam z całego serca! Usługi na najwyższym poziomie, kompleksowa pomoc, otwarte, życzliwe i indywidualne podejście do klienta. Pani Konopelko wraz z zespołem przygotowywała mi komplet dokumentów sprawnie i cierpliwie tłumacząc zawiłości, dzięki czemu mogę funkcjonować w świecie online, jako „legalna” firma i z dbałością o prawa moich klientek. Korzystałam także z gotowych rozwiązań – Pakietu dokumentów dla sklepu internetowego. Materiały bardzo przystępnie napisane, do materiałów instrukcje, kontakt w razie wątpliwości bardzo szybki. Dzięki Pakietom przygotowałam swoje dokumenty sprawnie, bez obaw o błędy, które mogą rzutować na mój biznes i zaufanie moich klientów, oraz bez stresu i napinania się, że nie rozumiem prawniczego żargonu. Nieoceniona pomoc dla sprzedających online.

Marta Lenarczyk

Marta Lenarczyk

coach kobiet

Kinga z zespołem pomogła nam w sprawach związanych z przygotowaniem umów dla Klientów (umów dot. prawa autorskich, umów dot. współpracy biznesowej, social media, doradztwa). Kinga doradza także naszym Klientom w sprawach związanych z prawem gospodarczym. Kinga pisząc umowy dla nas bądź dla naszych Klientów pisze je w sposób bardzo jasny i czytelny. Klienci nie mają wątpliwości zapoznając się z tymi dokumentami. Wszystkim polecam współpracę z Panią Mecenas Kingą Konopelko.

Irek Solicki

Opinie zweryfikowane zgodnie z  Polityką opinii.

ZAUFALI NAM