Polityka opinii

  1. Sprzedawcą jest Kinga Konopelko prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria radcy prawnego Kinga Konopelko, ul. Sezamkowa 28/3, 52-317 Wrocław, NIP: 9591930616, kancelaria@kingakonopelko.pl, tel. 669 505 374.  
  2. Opinie dotyczące Produktów publikowane przez Sprzedawcę są przez niego weryfikowane.
  3. Weryfikacja następuje m.in. poprzez porównanie danych osobowych lub szczegółów współpracy z danymi i informacjami posiadanymi przez Sprzedawcę w zakresie Klientów korzystających dotychczas z Produktów Sprzedawcy, jak również poprzez bezpośredni kontakt z ww. osobą z podziękowaniem za opinię lub poprzez przesłanie do Klientów dedykowanego linku do pozostawienia opinii lub poprzez uzyskanie opinii w ramach bezpośredniej komunikacji z Klientem.
  4. W przypadku wątpliwości dotyczących tego, czy opinia pochodzi od osoby korzystającej z Produktów Sprzedawcy, opinia ta nie jest publikowana przez Sprzedawcę.
  5. Publikowane opinie mają na celu przedstawienie korzyści związanych z korzystaniem z Produktów Sprzedawcy, które to korzyści zostały dostrzeżone przez dotychczasowych Klientów.
  6. Sprzedawca nie korzysta z opinii sponsorowanych lub barterowych.