regulamin newslettera

Prowadzisz newsletter lub chcesz go zacząć prowadzić?

CHCESZ MIEĆ DOMKNIĘTE WSZYSTKIE KWESTIE PRAWNE ZWIĄZANE Z NEWSLETTEREM ZGODNIE Z WYMOGAMI DYREKTYWY OMNIBUS I NIE WIESZ JAK TO ZROBIĆ DOBRZE?

Nie masz czasu szukać rozwiązań i chciałbyś dostać  „gotowca” z minimalną liczbą pól do wypełnienia?

Co otrzymasz kupując
Regulamin newslettera (wzór)?

regulamin newslettera (wzór)

129 zł
  • Regulamin newslettera 
  • Gotowe checkboxy
  • Aktualizacje przez 12 miesięcy
  • Instrukcja wdrożenia (checkboxy, zgody)

Jak wygląda uzupełnianie Regulaminu newslettera? Sprawdź przykład

Uzupełniasz tylko najważniejsze punkty (m.in. Twoje dane, informacje dot. programu mailingowego itp.). Do wszystkiego masz dodane komentarze i przykładowe propozycje.

POTRZEBUJESZ REGULAMINU SPRZEDAŻY I RODO?

sprawdź pakiety z newsletterem rozszerzone o regulamin sprzedaży i rodo

Zobacz co o pakietach mówią moi klienci

FAQ

Jeśli prowadzisz newsletter i w zamian za zapis oferujesz jakiś gratis tzw. lead magnet, to regulamin newslettera będzie Ci niezbędny. Nawet jeśli prowadzisz działalność nierejestrowaną, to taki dokument powinien się pojawić przy Twoim zapisie na newsletter. Więcej na ten temat przeczytasz w moim wpisie blogowym: Prowadzisz newsletter? Czy newsletter jest „darmowy”?

Regulamin newslettera kupujesz w przedsprzedaży, co oznacza, że dostęp do niego otrzymasz najpóźniej 18 listopada.

W przypadku Pakietu sprzedażowego, pozostałe dokumenty otrzymasz od razu po złożeniu zamówienia.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości, sprawdź zakładkę SPAM/Inne.

Z dokumentów możesz korzystać w sposób nieograniczony czasowo.

Podstawą wszystkiego są wzory dokumentów. Konieczne jest ich dostosowanie w miejscach wprost przeze mnie wskazanych, ale otrzymujesz ode mnie minimalną liczbę pól do uzupełnienia (np. Twoje dane, wybrany przez Ciebie model płatności, czas, w których Klient ma dostarczyć materiały itp.).

Prowadzę Cię krok po kroku za rękę, podaję rozwiązania, z których możesz wybrać.  

Wiem, że możesz się tego obawiać, dlatego też zadbałam o to, żebyś się o to nie martwił. Zależało mi na tym, żebyś:
1) miał dostęp do moich komentarzy w dokumencie;
2) czuł się prowadzony za rękę. 
3) miał wybór; podaję różne alternatywne rozwiązania, żebyś mógł je szybko dopasować do Twojej Firmy bez konieczności tworzenia  „swoich postanowień”,
4) miał moje wsparcie w CENIE PAKIETU. To wsparcie udostępniam tylko TERAZ. W regularnej sprzedaży nie jest to element Pakietu.  Jeśli pojawią Ci sie pytania dot. dokumentów, odpowiadam :). Na pewno nie zostawię Cię z tym sama. 

Po zakupie, jeśli na etapie przygotowywania dokumentów pojawią Ci się pytania, możesz do mnie napisać i w ramach konsultacji e-mailowych odpowiadam na Twoje pytania. 

KIM JESTEM?

RADCA PRAWNY KINGA KONOPELKO

Jestem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie i właścicielką Kancelarii. Udowadniam, że każdy właściciel firmy może pozwolić sobie na spokój prawny w swoim biznesie. Pomagam przedsiębiorcom działać legalnie i bezpiecznie łącząc prawo z podejściem biznesowym. Prowadzę szkolenia prawno-biznesowe.  Występuję jako prelegentka na konferencjach biznesowych i ekspertka od prawnych aspektów biznesu. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem w publikacjach prawnych. Współtworzę kursy i e-booki prawno-biznesowe. Poza stałym rozwojem prawnym, rozwijam się także biznesowo uczestnicząc w szkoleniach biznesowych, Mastermindach, dzięki którym mogę jeszcze skuteczniej dobierać rozwiązania prawne swoim Klientom. Więcej informacji formalnych o moim wykształceniu i doświadczeniu znajdziesz na Linkedln.